Кремль відправляє мігрантів на війну.

Кремль відправляє мігрантів на війну.
185326 ПЕРЕГЛЯДІВ

Їх змушують бути гарматним м'ясом.

Росія шантажує депортацією або вилученням паспортів економічних мігрантів із Середньої Азії, які не хочуть воювати проти України, повідомляє в неділю сайт Центру національного протистояння, створеного Силами спеціальних операцій України.

У Кремлі знайшли спосіб поповнити лави російських збройних сил і знизити рівень напруги в суспільстві.

Портал повідомляє, що Росія почала тиснути на мігрантів із країн Середньої Азії, переважно Казахстану, Узбекистану, Киргизстану та Таджикистану, і вимагає від них участі у війні.

Мігрантів, які отримують російський паспорт, майже відразу викликають в армію. Їх шантажують, що в разі ухилення від мобілізації позбавлять громадянства.

Тим, хто не має російського паспорта, обіцяють якомога швидше отримати російське громадянство за умови, що вони підуть в армію. У разі відмови їм загрожує депортація.

На урядовому сайті наголошується, що такі дії Кремль проводить у зв'язку з невдоволенням сімей загиблих російських військових, які скаржаться на затримки виплати компенсацій. Мобілізація мігрантів також покликана заспокоїти етнічних росіян.

«Таким чином Кремль продовжує свою стратегію використання в якості гарматного м’яса жителів бідних регіонів і менш заможних сімей, на відміну від жителів Москви», – підсумував портал.

Раніше українська військова розвідка повідомила, що Росія заохочувала громадян країн Середньої Азії брати участь у війні в обмін на високу зарплату і російське громадянство.

 Джерело: pap Niezalezna.pl – партнер Незалежного Медіа Форуму

Теги: Гримаси "русского міра", Агресія Росії в Україні, Незалежний Медіа Форум, IMF, Independent Media Forum, www.uacenter.media
Автор: uacenter.media

uacenter.media, ua.mediacenter.eu@gmail.com,

01001 Київ, вулиця Хрещатик 10, +38 067 461 6900, +48 609 00 6656

© Міжнародний благодійний фонд

«Незалежний Український Медіа Центр у Європі», 2022

© Yurii SCHERBAK, 2022   © Valentyn KONDRATIUK, 2022-2023

Мої відео