Путінські пута: в росії знову переписують історію...

Путінські пута: в росії знову переписують історію...
368242 ПЕРЕГЛЯДІВ

Росіяни продовжують переписувати історію для українців на тимчасово окупованих територіях. Загарбники планують випустити посібник з “Історії Новоросії: Від давніх-давен до наших днів”, повідомили в Центрі національного спротиву. 

Кремлівські посіпаки намагаються промивати мізки українському населенню, наголошують в ЦНС. “В ньому [підручнику – ред.] ворог буде доводити існування якоїсь окремої російської цивілізації і її права на захоплені землі. В традиціях нацистів існування інших народів буде відкидатись”, – йдеться в повідомленні.

Водночас російські вчителі з тимчасово окупованих територій проходять навчання, аби надалі читати курс “Основи російської державності” студентам фейкових університетів та учням старших класів. “[Це] пропагандистські лекції з антизахідною риторикою, в якому заперечується існування України”, – кажуть в ЦНС. 

Раніше повідомлялося, що росіяни на окупованих територіях України навчають українських дітей доносам. Крім того, загарбники систематично спотворюють історичні цінності українців на тимчасово окупованих територіях й прагнуть дискредитувати спадщину козацтва, яка має велике значення для українського народу.

Фото: Shamil Zhumatov / Reuters

Теги: Незалежний Медіа Форум, Independent Media Forum
Автор: uacenter.media

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео