Тепер українці можуть скористатися швидкими та доступними грошовими переказами з Канади за допомогою системи PrivatMoney

Тепер українці можуть скористатися швидкими та доступними грошовими переказами з Канади за допомогою системи PrivatMoney
304565 ПЕРЕГЛЯДІВ

Тепер українці можуть скористатися швидкими та доступними грошовими переказами з Канади за допомогою системи PrivatMoney. Цю можливість відкрив партнерський проект між ПриватБанком та канадською фінтех компанією RemitBee.

За словами Дмитра Мусієнка, члена правління ПриватБанку з роздрібного бізнесу, до кінця березня 2024 року перший переказ з Канади в Україну через PrivatMoney на суму до 250 канадських доларів можна буде зробити безкоштовно. Мінімальна сума переказу складає всього 10 доларів.

"Наша мета - забезпечити зручність та швидкість для численної діаспори та українців, що перебувають за кордоном, у наданні допомоги рідним та друзям в Україні. Ми розширюємо географію партнерів системи доступних грошових переказів PrivatMoney, виходячи на канадський ринок. Завдяки унікальним технологіям банку можна отримувати перекази онлайн з будь-якої країни світу без зайвих зусиль та витрат", - зазначив Мусієнко.

Для користування цією послугою можна використовувати сайт або мобільний додаток RemitBee для надсилання переказу з Канади в Україну. Отримати переказ через PrivatMoney можна автоматично на картку (якщо відправник вказав дані картки одержувача), або скористатися контрольним номером переказу, який можна отримати через Приват24 (веб-сайт і мобільний додаток), ТСО, банкомат, відділення банку, службу підтримки клієнтів 3700 або онлайн-чат в Приват24.

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео